Aktualności

Integracyjne spotkanie - Wadowice !
8 wrzesień 2021

Integracyjne spotkanie - Wadowice !

    Po długich miesiącach oczekiwania udało nam się zorganizować kolejne spotkanie integracyjne pracowników firmy DPM Industry oraz przyjaciół ze spółki Tersteel Group, wraz z rodzinami.

    Tym razem bawiliśmy się w Wadowicach w Restauracji Młyn JACKA.
    Spotkanie rozpoczęliśmy wieczornym grillem, na którym czas umilał nam DJ. Natomiast dzieci miały okazję rozwijać swoją kreatywność pod okiem animatorki Emilki.
    Na drugi dzień po śniadaniu wyruszyliśmy na pierwszą z atrakcji - Wadowicką Grę Miejską, gdzie podzieleni na grupy odkrywaliśmy tajemnicze zakątki miasta. Zabawa była rewelacyjna i pozwoliła zintegrować wszystkich uczestników wyjazdu.
    Po obiedzie i krótkim odpoczynku wyruszyliśmy na relaksujący rejs po Jeziorze Mucharskim, gdzie mogliśmy podziwiać piękny krajobraz.
    Wieczór zakończyliśmy uroczystą kolacją w Restauracji „Spichlerz Smaków”, następnie udaliśmy się do klubu „Czartak”, w którym mieliśmy okazję pogłębić nasze relacje.

    Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za wyśmienitą zabawę oraz miło spędzony czas. Miejmy nadzieję,że będziemy mieli okazję spotkać się następnym razem w podobnym gronie.